איך זה עובד !?
בזמן האירוע מסתובב צלם אשר מצלם את כל האורחים שמגיעים לאירוע, את התמונות הוא מעביר לגרפיקאי שבודק אותם מסדר אותם אם צריך (לדוגמה בהירות התמונה).

הגרפיקאי מצרף לכל תמונה את המסגרת שאותה בוחרים מראש בעלי האירוע, המגנטים יוצאים לפיתוח והדבקה כמו כן הגרפיקאי חותך גם את המגנטים ומציב אותם על הלוח כדי שהאורחים יוכלו לקחת אותם איתם הביתה למזכרת.

מגנטים זה מזכרת
המגנט זה המזכרת הנחמדה והאהובה על כולם, תמיד האורחים באירוע מחפשים את צלם המגנטים כדי שיצלם אותם עם החברים הקרובים או את אלה שלא ראו מזמן. תמיד כיף לקבל תמונת מגנט למזכרת ביחד איתם.
גם לאחר שנגמר האירוע ועבר כבר זמן כאשר אנו נפגשים לפתע בתמונת המגנט ישר עולים בנו זכרונות טובים ואפילו כיפים מאותו האירוע, אז אם גם אתם רוצים שהחברים שלכם יזכרו תמיד את האירוע שלכם מגנטים מעוצבים זה דבר חובה באירוע שלכם.

 

אז מה מיוחד במגנטים שלנו !?

אצלינו אתם לא רק מקבלים מגנטים אלה גם צילום איכותי עקב כך שאני גם צלמי אירועים מקצועיים אז אתם מרוויחים צילום איכולים ומקצועים עם צילום מגנטים לאירועים שלכם, לנו יש ניסיון ומיומנות רבה מאוד בתחום צילום האירועים ולכם אנו ללא חשש יכולים לומר לכם שאצלינו תקבלו את המקצועיות הגבוהה ביותר,

איכות המגנטים שלנו

איכות המגנטים שלנו מבין הגבוהות בארץ אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים בשוק, לכן אנו יכולים להבטיח ולהביא לכם את המגנטים הכי טובים שלא דוהים ולא מתקלפים.

התקלף לכם המגנט שלנו או דהה צרו איתנו קשר ואנחנו נפתח לכם אותו מחדש.