תהליך הפקת המגנטים והצילום

אחרי שיצרתם קשר עם הצלמים ובחרתם את המסגרת החביבה עליכם, הצוות מגיעים לאולם שבו מתקיים האירוע שלכם מצויידים במצלמות מקצועיות עם פלאש איכותי לצורך צילות תמורות בהירות וברורות, מדפסות למינציה וחומרים.

הצוות מגיע אל האולם לפני הגעת האורחים הראשונים ,ומתחילים לצלם כבר את האורחים הראשונים שמגיעים וכבר מעבירים להדפסה של המגנטים. ועוד במשך האירוע הצוות ימשיך לצלם ולהפיק  מגנטים לכל האורחים. הצילום צריך להיות איכותי ולא חובבני. יש להקפיד על תמונות מגנט מוארות, חדות יפות ויצירתיות בהן האווירה נשמרת, והאורחים שלכם נראים במיטבם.

ישנה אופציה לבקש את התמונות של המגנטים אחרי האירוע על דיסק או ניתן להעביר אותם בקובץ מסודר דרך המייל.photographer-964014_1280

כול מגנט עובד תהליך של הדבקת למינציה, למינציה זה בעצם נילון דק ועמיד שמודבק לתמונה בחום גבוהה תהליך זה שומר על התמונה המודפסה לאורך הרבה זמן.

חשוב שצוות המגנטים היה נחמד ואדיב לכול האורחים באירוע שלכם כדי לתת אווירה חמה ונעימה ביום השמח שלכם.

והתוצאה הסופית היא הכי חשובה שכול אורח יקבת תמונהת מגנט שלו לבית ויוכל למקם אותה על המקרר בבית וכך הוא תמיד יוכל לזכור את האירוע שלכם.

צילום למה זה חשוב !?

צילום הוא תיעוד והמזכרת מהאירוע שלכם התמונות בזמן מסוים בחיינו המהווים מזכרת והנצחה לאותם רגעים שאינם חוזרים לעולם. הבחירה הטבעית שלנו היא לתעד דווקא את רגעי האושר והשמחה בחיינו וזה נכון ומסתדרת עם הרצון שלנו לזכור את האושרת והאופטימית שעוזרות לנו לשאות לאושר וזכרונות נעימים.

הצלם מתעד את הרגעים האלו צלם מקצועי מניסיונו תמיד יודע מתי לתפוס את הרגע המתאים כדי לצלם תמונה טובה שתהיה נעימה למראה ושהיה לנו כיף לראות ולהזכר באותו הרגע.